Wyniki: XII Edycja Konkursu

Statuetka :

Piekarnia-Cukiernia Abramowicz i S-ka S.J. Bułka z kiełkami żyta

Wyróżnienie :

Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Ludwinie Chleb żytni wieloziarnisty

Certyfikaty Laureata :

Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Niedrzwicy Dużej Chleb żytni tradycyjny

SPOŁEM Lubelska Spółdzielnia Spożywców w Lublinie Chleb świętej Hildegardy z Bingen

Powszechna Spółdzielnia Spożywców „ROBOTNIK” w Zamościu Chleb żytni bez drożdży

Statuetka :

SPOŁEM Lubelska Spółdzielnia Spożywców w Lublinie Napoleonka

Wyróżnienia:

Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Niedrzwicy Dużej Francuskie delicje

Powszechna Spółdzielnia Spożywców „ROBOTNIK” w Zamościu Wafle kajmakowe

Statuetka :

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach Zsiadłe mleko

Wyróżnienie :

Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Zagrodzie Kiełbasa szlachecka

Statuetka :

Wytwórnia Makaronu Domowego POL-MAK S.A. Gniazda wstążki pełnoziarniste

Wyróżnienie :

DOM-MAK Jerzy Dąbrowski Makaron z jaj przepiórczych

Wyróżnienia:

Gniecki Hotel & Restauracja Sakiewki z ciasta gryczanego z farszem z kaczki serwowanej z kurką na maśle oraz karmelizowaną figą

Przedsiębiorstwo Społeczne „ProBono” Sp. z o.o Szczupak faszerowany

Certyfikat Laureata :

Symfonia Smaku Kinga Rakowska Kartacze z mięsem i boczkiem

Statuetka :

Perła-Browary Lubelskie S.A. Perła chmielowa

Wyniki: XI Edycja Konkursu

Certyfikaty Laureata :

Bułka prymusa Piekarnia Halina i Tadeusz Pęzioł

Chleb wieloziarnisty rodzinny „Społem” Lubelska Spółdzielnia Spożywców w Lublinie

Chleb o niskim indeksie glikemicznym Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Niedrzwicy Dużej

Wyróżnienie

Chleb Szczepana Piekarnia-Cukiernia Abramowicz i S-ka Spółka Jawna

Statuetka

Chleb żytni z żurawiną SPOŁEM Powszechna Spółdzielnia Spożywców ,,ROBOTNIK” w Zamościu

Certyfikaty Laureata :

Torcik Chmielewski Cukiernia Chmielewski s.c. K. Chmielewski, M. Małecka

Rogaliki wiedeńskie SPOŁEM Powszechna Spółdzielnia Spożywców ,,ROBOTNIK” w Zamościu

Statuetka

Zatapianiec jabłkowy „Społem” Lubelska Spółdzielnia Spożywców w Lublinie

Kategoria: Wyroby garmażeryjne i mięsne

Certyfikaty Laureata :

Filet marynowany z gęsi SEDAR S.A.

Flaki zamojskie STOCZEK NATURA Sp. z o.o.

Wyróżnienie

Baleron pieczony Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Zagrodzie

Statuetka

Filet marynowany z kaczki SEDAR S.A.

Certyfikaty Laureata :

Filet marynowany z gęsi SEDAR S.A.

Flaki zamojskie STOCZEK NATURA Sp. z o.o.

Wyróżnienie

Baleron pieczony Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Zagrodzie

Statuetka

Filet marynowany z kaczki SEDAR S.A.

Certyfikat Laureata

Rolada staropolska w sosie kurkowym z kluseczkami kładzionymi SYMFONIA SMAKU Kinga Rakowska

Wyróżnienie

Żur w chlebie SYMFONIA SMAKU Kinga Rakowska

Statuetka

Rolada serowa z musem drobiowym i pieczarkami Przedsiębiorstwo Społeczne ,,ProBono” Sp. z o.o.

Wyróżnienie

Makaron Wstążka DOM-MAK Jerzy Dąbrowski

Statuetka

Makaron przepiórczy Wytwórnia Makaronu Domowego „POL-MAK” S.A.

Statuetka

Kefir jak dawniej Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach

Wyniki:
X Edycja Konkursu

Statuetka
Maślankowe żyto (Chleb żytni na maślance) – Piekarnia –Cukiernia Abramowicz i S-ka Spółka Jawna
Wyróżnienia
Chleb ludwiński żytni – Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Ludwinie
Chleb żytni ze słonecznikiem – SPOŁEM Powszechna Spółdzielnia Spożywców „ROBOTNIK” w Zamościu
Certyfikaty Laureata
Chleb żytni – Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Niedrzwicy Dużej
Chleb żytni ze słonecznikiem – SPOŁEM Lubelska Spółdzielnia Spożywców w Lublinie
Chleb razowy – Spółdzielnia Zaopatrzenia i Zbytu „Samopomoc Chłopska” w Opolu Lubelskim

Statuetka

Ciasto Łabędzi Puch – SPOŁEM Lubelska Spółdzielnia Spożywców w Lublinie

Wyróżnienie
Szarlotka razowa żytnia – Bar Cukierniczy Maria Siej

Certyfikaty Laureata

Rożki z kremem – SPOŁEM Powszechna Spółdzielnia Spożywców „ROBOTNIK” w Zamościu
Jabłuszko lubelskie – Gospodarstwo Agroturystyczne SAWANNA Anna Sawa
Pralina z Lublina – Cukiernia Staropolska Tomasz Machoń

Wyróżnienie

Szynka chlebowa – Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Zagrodzie

Certyfikat Laureata
Szynka wędzona z nogą – Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Wisznicach

Statuetka
Żeberka duszone w sosie własnym w towarzystwie kaszy z buraczkami zasmażanymi –Symfonia Smaku Kinga Rakowska
Wyróżnienie
Pierogi z pieca – Anna Pocheć-Paluch GASTROMAX
Certyfikaty Laureata
Uszka z barszczem – Przedsiębiorstwo Społeczne „ProBono” Sp.z o.o.
Pierogi ruskie – Przedsiębiorstwo Społeczne „ProBono” Sp.z o.o.
Pierogi z karpia w borowikach – Restauracja „U Chłopa”

Statuetka
Zwierzyniec Pils
– Perła – Browary Lubelskie S.A.
Certyfikat Laureata
Sok jabłkowy – FHU BIOGRIM Grzegorz Maryniowski

Wyróżnienie
Twaróg śmietankowy – Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach

Statuetka
Makaron omnomnom – Wytwórnia Makaronu Domowego POL-MAK S.A.
Wyróżnienie
Makaron – DOM-MAK Jerzy Dąbrowski

Wyniki:
IX Edycja Konkursu

I miejsce (statuetka)

Chleb Balanza SPOŁEM Powszechna Spółdzielnia Spożywców ,,ROBOTNIK” w Zamościu

Wyróżnienia :

Ślimaczki francuskie Piekarnia-Cukiernia Abramowicz  i S-ka  Spółka Jawna

Chleb żytni bez drożdży z amarantusem   „Społem” Lubelska Spółdzielnia Spożywców w  Lublinie

Certyfikaty Laureata :

Bułki z ziarnem pszenicy „Społem” Lubelska Spółdzielnia Spożywców w  Lublinie

Chleb graham  Piekarnia Tadeusz Pęzioł  w Jabłonnie

Paszteciki z kapustą i pieczarkami Gminna Spółdzielnia „SCh” w Niedrzwicy Dużej

I miejsce (statuetka)

Cukierki Coffee Amo Fabryka Cukierków ,,Pszczółka” Sp. z o.o.

Wyróżnienie

Keks bakaliowy „Społem” Lubelska Spółdzielnia Spożywców w  Lublinie

Certyfikaty Laureata :

Ciastka kruche domowe Gminna Spółdzielnia ,,Samopomoc Chłopska” w Ludwinie

Cynamonka SPOŁEM Powszechna Spółdzielnia Spożywców ,,ROBOTNIK” w Zamościu

I miejsce (statuetka)

Rodzina pasztetów SEDAR  S.A.

Certyfikat Laureata

Boczek faszerowany zapiekany Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Zagrodzie

I miejsce (statuetka)

Zrazy wołowe zawijane w sosie grzybowym Przedsiębiorstwo Społeczne ,,ProBono” Sp. z o.o.

Certyfikat Laureata

Pierogi z wiśnią Przedsiębiorstwo Społeczne ,,ProBono” Sp. z o.o.

I miejsce (statuetka)

Jogurt grecki Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach

Wyróżnienia :

Perła Chmielowa PERŁA-Browary Lubelskie S.A.

Wyróżnienie

Makaron pełnoziarnisty Wytwórnia Makaronu Domowego „POL-MAK” S.A.

Wyniki:
VIII Edycja Konkursu

I miejsce

Chleb witalny SPOŁEM Lubelska Spółdzielnia Spożywców w Lublinie

Chleb ze słonecznikiem Słonko Piekarnia-Cukiernia Abramowicz i S-ka

Certyfikaty Laureata:

Chleb wojskowy Piekarnia Tadeusz Pęzioł w Jabłonnej

Chleb żytni jasny SPOŁEM Powszechna Spółdzielnia Spożywców „Robotnik” w Zamościu

Chleb ludwiński Gminna Spółdzielnia „SCh” w Ludwinie

Chleb ludwiński żytni Gminna Spółdzielnia „SCh” w Ludwinie

I miejsce

Bułeczki szpinakowe Gminna Spółdzielnia „SCh” w Niedrzwicy Dużej

Wyróżnienie

Bułka tarta razowa FPHU KRAWPAK Stanisław Krawczyk

Certyfikat Laureata

Kulebiak Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Ostrowie Lubelskim

I miejsce

Mieszanka Firmowa Zakład Cukierniczy, Wyrób i sprzedaż ciast domowych, tortów Bożena Łata

Wyróżnienie

Ciasteczka orkiszowe SPOŁEM Lubelska Spółdzielnia Spożywców w Lublinie

Certyfikat Laureata:

Torcik trio (kawa-czekolada-ajerkoniak) Firma Handlowo-Usługowa „RENATA”

Wyróżnienie

Kabanosy Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Zagrodzie

I miejsce

Rodzina wódek Lubelska Stock Polska Sp. z o.o.

I miejsce

Pierogi z kapustą i pieczarkami Przedsiębiorstwo Społeczne „ProBono” Sp. z o.o.

Certyfikaty Laureata:

Rolada szpinakowa z łososiem Przedsiębiorstwo Społeczne „ProBono” Sp. z o.o.

Sakiewki sułtańskie Przedsiębiorstwo Społeczne „ProBono” Sp. z o.o.

Certyfikat Laureata

Makaron DOM-MAK Jerzy Dąbrowski

Wyniki:
VII Edycja Konkursu

I miejsce :

Chleb pełne żyto z żurawiną „Społem” Lubelska Spółdzielnia Spożywców w Lublinie

Wyróżnienie :

Bułeczki jagodowo-jogurtowe Piekarnia-Cukiernia Abramowicz i S-ka Spółka Jawna

Certyfikaty Laureata :

Chleb hetmański Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Niedrzwicy Dużej

Chleb żytni pytlowy Piekarnia Halina i Tadeusz Pęzioł

I miejsce :

Tort kremowy czekoladowy z wiśniami J.Radzikowska, J.Bartoszek Sp. J. Cukiernia Aldik

Wyróżnienia :

Torcik orzechowy szery „ALICJA” s.c. A. i R. Woźniak Produkcja Wyrobów Ciastkarskich

Tort czekoladowy z żurawiną Firma Handlowo-Usługowa „RENATA”

Certyfikaty Laureata :

Faworki „Społem” Lubelska Spółdzielnia Spożywców

Ciastka kruche Ciastkarnia „ELKA” Elżbieta Caban

Rogalik z dziką różą i wiśnią Cukiernia Chmielewski s.c. K.Chmielewski, M.Małecka

Piernik żydowski Gospodarstwo Agroturystyczne „SAWANNA” Anna Sawa

Tort bezowy mocca „prezydencki” Cukiernia Wojciech Hetman

Ciastka kruche Wypiek i sprzedaż wafli-Piekarnictwo Maria Wlizło

Wyróżnienie :

Polędwica zbójnicka Zakłady Mięsne „DOBROSŁAWÓW” Henryk Amanowicz

I miejsce :

Gęsina duszona w winie z gruszką glazurowaną PGE Dystrybucja S.A. Oddział Lublin Centrum Szkoleniowo-Wypoczynkowe ENERGETYK

Wyróżnienia :

Żurek niedrzwicki P.P.H.U. BORPOL Władysław Boruch

Rolada z pstrąga Kuchnia Bractwa Miłosierdzia im. św. Brata Alberta

Mostek cielęcy w sosie z maślaków podany z kopytkami „Dwór Anna” S.Gajek, S.Gajek Sp. J.

Certyfikaty Laureata :

Zupa hetmańska Agencja Konsultingowa Usługowo-Handlowa Józef Demendecki

Trojaki Magnackie Agencja Konsultingowa Usługowo-Handlowa Józef Demendecki

Sum w sosie ogórkowym P.P.H.U. BORPOL Władysław Boruch

Pierogi wiejskie z kaszą i z miętą Kuchnia Bractwa Miłosierdzia im. św. Brata Alberta

Żur żukowski „Koncertowa” s.c. Jerzy Wójcik, Zofia Wójcik

Wyróżnienia :

Rarytas piasecki do sałatek Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach

Impresska-karmelki z alkoholem Fabryka Cukierków „Pszczółka” Sp. z o.o.